Najlepsza kuchnia pakistańska i indyjska w Warszawie

28.03.2018


Specjalnością naszej restauracji jest to, że codziennie serwujemy inne dania na lunch, a w naszej karcie znajduje się szeroki wybór pysznych, pełnych warzyw i przypraw pakistańskich dań, które zasmakują nawet najbardziej wyczulonemu klientowi.
Dzięki temu, że nasza kuchnia jest tak barwna, oryginalna w smakach i różnorodna, zyskaliśmy miano najlepszej restauracji z kuchnią orientalną w Warszawie.

Dziś - w środę serdecznie polecamy zupę dnia i Chicken do pyazaa, czyli kawałki kurczaka gotowane w sosie cebulowo orzechowym lub wersję numer dwa, to znaczy Mix Vegetable Kadai - mieszankę warzyw w pakistańskich przyprawach w sosie cebulowo pomidorowym. Każdego dnia zaskakujemy Was innymi smakowitościami kuchni orientalnej. Zachęcamy także do wypróbowania tradycyjnie przyrządzanego mięsa Halal!

Wszystkich z Państwa zapraszamy do naszego lokalu przy ulicy Grójeckiej 42 w Warszawie, a już niebawem będzie można odwiedzić nas w nowych miejscach! Dwie nowe restauracje będą zachęcały klientów zapachem przy ulicy Rudnickiego 10 oraz na Grochowskiej 173/175 w Warszawie!