Wyśmienite potrawy kuchni orientalnej

16.04.2018


Jesteśmy jedną z niewielu restauracji serwujących taki liczne dania kuchni orientalnej. W naszym menu znajduje się kilkadziesiąt pozycji, z tego względu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli lubisz mięso, polecamy tradycyjnie przyrządzane mięso Halal, które jest niezwykle smaczne i zdrowsze, bo podawane tak, jak należy. Dla wegetarian również mamy ciekawą ofertę. Codziennie serwujemy dania warzywne z dodatkiem aromatycznych przypraw pakistańskich.

Dzięki temu, że pracują u nas najwybitniejsi kucharze, który mają niezwykle wyczulony węch i smak, klienci okrzyknęli naszą restaurację najlepszą restauracją z kuchnią orientalną w Warszawie!
Aby odwdzięczyć się za to miano, dokładamy wszelkich sił, by nasze potrawy były wykwintne i podane w estetyczny sposób. Urozmaiciliśmy także menu na lunch, dlatego teraz serwujemy każdego dnia coś innego! Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku, aby być na bieżąco z tym, czym dziś zaskoczymy cię na lunch. Podajemy zupy plus drugie danie, a wszystko przygotowane w zamyśle kuchni indyjskiej, pakistańskiej i azjatyckiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim menu!